Zdeněk Piškula zavítal na Festivalové ozvěny do Plzně!

Filmoví fanoušci měli jedinečnou příležitost být součástí páté zastávky Festivalových ozvěn Sportfilmu Liberec, který tentokrát se svým programem vycestoval do Plzně. Filmová přehlídka se konala 14. 6. v prostorách Solečenského sálu Středního odborného učilistě elektrotechnického. Vedle promítaných filmů nechyběla ani avizovaná výstava fotografií manželů Zátopkových z celé jejich úspěšné olympijské kariéry. Děti si prověřily svoji bystrost ve vědomostním kvízu a ty nejlepší obdržely věcné ceny od značek Author a Lipo.

Nedílnou součástí byly tentokrát online besedy se známým hercem Zdeňkem Piškulou. Společně s moderátorem České televize Jakubem Bažantem nahlédli nejen do zákusilí tvorby sportvních filmů, ale Zdeněk na sebe sám prozradil i pár soukromějších detailů. "Přestože je Zdeněk Piškula vítězem StarDance a hercem činohry Národního divadla, na nic si nehraje, " zhodnotil debatu Jakub Bažant.

A jaký je Zdeňkův nejoblíbenější sport? "Je to basket, který chodím hrát každý týden, když nemám zrovna představení. Obecně mám rád všechny sporty, jen běhání bych raději vynechal," prozradil herec a zavzpomínal tak i na natáčení filmu Zlatý podraz, ve kterém se představil právě jako hráč basketbalu.

Děkujeme nejen všem divákům, dětem, studentům i dospělým, kteří zavítali na ozvěny a vytvořili zde opravdu příjemnou atmosféru. Věříme, že se za rok opět potkáme na dalším ročníku s neméně zajímavými filmy a besedami.