UBYTOVÁNÍ


Ideální místa pro pobyt během našeho festivalu

Clarion Grandhotel Zlatý Lev

Clarion Grandhotel Zlatý Lev v Liberci vás uchvátí svojí secesní krásou, milými zaměstnanci a kvalitou služeb. Chcete⁠-⁠li mít vše v blízkosti hotelu, vybrali jste si správně. Historické centrum Liberce je hned za rohem, naproti hotelu je menší park, Ještěd máte na dohled a Jizerské hory na dosah. Festivalové lokace jsou od hotelu v dochozí vzdálenosti. V roce 2024 zde bude mít festival umístěné své akreditační centrum.

E-mail:
reservations.ghzl@clarion-hotels.cz

Hotel Liberec

Hotel v samém centru Liberce. S výbornou dostupností a vlastním parkovištěm. Festivalové projekční sály jsou od hotelu v příjemné dochozí vzdálenosti. Hotel prošel v posledních letech významnou rekonstrukcí pokojů a nabízí tak nejen příjemné ubytování, ale využít můžete i moderní restauraci.

E-mail
recepce@hotel-liberec.cz

Hotelové ubytování koleje TUL

Pro nenáročné hosty doporučujeme ubytování na kolejích Technické univerzity v Liberci, které jsou umístěny v klidné zóně města, v podhůří Jizerských hor. Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích tzv. buňkového typu. Buňku tvoří dva až tři dvoulůžkové pokoje, kuchyňka a sociální zařízení.
Na pokojích jsou v omezené míře k dispozici vysouvací lůžka. Festivalové lokace jsou od kolejí vzdálené cca 30 min pěšky. Možnost využití MHD - zastávka přímo v místě ubytování.

E-mail
hotel@tul.cz