1. ročník 1998

 Výsledky 1. ročníku mezinárodního festivalu sportovních filmů SPORTFILM LIBEREC 1998 18.-23.3.

28 přihlášených snímků z České republiky

1stHlavní cena 1. ročníku: Nejen zlaté vzpomínky, snímek ČT Praha, režie Josef Horal. Za citlivé vyprávění o legendách našeho sportu Daně a Emilovi Zátopkových

Vítězové jednotlivých kategorií:

Zimní sporty: Lyžování po staru, snímek Terra TV s.r.o. Liberec, režie Pavel Dražan. Za vtipné a obrazově adekvátní svědectví o akci, která vzdává hold našemu lyžařství. Sport pro všechny: Krátký film o sportu, snímek AGES plus s.r.o. Praha, režie Marian Schiebel. Za nevšední portrét jednoho sportu, který není tak úplně všední. Sportovní osobnosti: Nejen zlaté vzpomínky Volné pořady: Dolomitenmann, snímek AGES plus s.r.o. Praha, režie Marian Schiebel. Za působivé svědectví o výjimečných výkonech výjimečném závodě.

 

Výsledky 1. ročníku mezinárodního festivalu sportovních filmů SPORTFILM LIBEREC 1998 18.-23.3.

28 přihlášených snímků z České republiky

1stHlavní cena 1. ročníku:

Nejen zlaté vzpomínky, snímek ČT Praha, režie Josef Horal. Za citlivé vyprávění o legendách našeho sportu Daně a Emilovi Zátopkových

Vítězové jednotlivých kategorií:

Zimní sporty:

Lyžování po staru, snímek Terra TV s.r.o. Liberec, režie Pavel Dražan. Za vtipné a obrazově adekvátní svědectví o akci, která vzdává hold našemu lyžařství.

Sport pro všechny:

Krátký film o sportu, snímek AGES plus s.r.o. Praha, režie Marian Schiebel. Za nevšední portrét jednoho sportu, který není tak úplně všední.

Sportovní osobnosti:

Nejen zlaté vzpomínky

Volné pořady:

Dolomitenmann, snímek AGES plus s.r.o. Praha, režie Marian Schiebel. Za působivé svědectví o výjimečných výkonech výjimečném závodě.