Pozvánka pro tvůrce 22. ročník

22. ročník SPORTFILM LIBEREC INTERNATIONAL FICTS FESTIVAL 2019

POZVÁNKA

Vážení tvůrci sportovních dokumentů, režiséři a producenti,

dovolujeme si Vás pozvat na 22. ročník festivalu sportovních filmů a dokumentů SPORTFILM LIBEREC INTERNATIONAL FICTS FESTIVAL 2019. (přihláška ZDE)

Liberecký festival je nejstarším účastníkem největší přehlídky filmů a dokumentů se sportovní tematikou WORLD FICTS CHALLENGE 2019 organizovaných FICTS a konaných pravidelně začátkem prosince v italském Miláně.

Garantem této série je Federation Internationale Cinema Televizion Sportifs, sdružující festivaly a producenty filmů se sportovní tematikou z téměř 90 zemí celého světa pod patronací Mezinárodního olympijského výboru.

Z našeho festivalu budou na tuto celosvětovou přehlídku nominovány vítězné snímky jednotlivých kategorií a celkově vítězný snímek festivalu. O vítězných snímcích a dalších nominacích rozhodne odborná porota.

Porota ocení nejlepší snímky a ceny – skleněné figurky „Ještídka“, budou slavnostně předávány dne 3.10. 2019 v Liberci v prostorách radnice nám. Dr E.Beneše.

Připravovanou změnou je promítání snímků v prostorách OC FORUM Liberec v rámci běžeckého maratonu NATURE LIBEREC RUN, kde předpokládáme několik tisíc diváků.

Pořadatelé dosavadních jednadvaceti ročníků filmového festivalu se mohou s uspokojením ohlédnout za dobře odvedenou práci a mohou poděkovat všem podporovatelům a spolupracovníkům, kteří se podíleli na zajištění předcházejících ročníků.

Věříme, že zejména s Vaší pomocí se 22. ročník stane úspěšným a potvrdí, že patří mezi nejvýznamnější akce nejen v našem regionu, ale i ČR.

Těšíme si na Vaše snímky a spolupráci s Vámi

Dr. Pavel LANDA                                                           Ing. Vladimír BOHÁČ

ředitel festivalu                                                               viceprezident festivalu

                                                                                předseda vyhlašovatelské organizace        

MUDr. Milan JIRÁSEK  

čestný prezident festivalu

 

Liberec 23. June 2019